Медіа Центр РОЗМАЙ
 
 
главная страница
   
   
ПОШУК :
Untitled Document

Документальний фільм «Твоє життя – твій вибір»

    - Сьогодні в Україні зареєстровано 96 тисяч наркоманів;
    - Лише кожний другий підліток вважається цілком здоровим;
    - Катастрофічно збільшується кількість хворих на венеричні хвороби;
    - За темпами розповсюдження СНІД Україна займає перше місце в Європі.


За прогнозами вчених до 2016 року від СНІДу в Україні загине понад 2 мільйони осіб .
Перша в історії Генеральної Асамблеї ООН сесія, присвячена охороні здоров'я була скликана за ініціативою України влітку 2001 року. В центрі уваги - проблеми боротьби з ВІЛ-інфекціями та СНІДом. Представники 189 країн світу підтримали рішення про створення Глобального Фонду боротьби зі СНІДом під патронатом Генерального секретаря ООН Кофі Анана.
Саме відтоді і почала розроблятися довгострокова спільна ініціатива організацій системи ООН в Україні під девізом «Діємо разом». Зусилля цих міжнародних організацій концентруються на наданні фінансової, методичної, організаційної допомоги державним та недержавним установам в сфері запобігання та боротьби з ВІЛ/СНІД в Україні.
Проблема СНІДу в усьому світі вже давно вийшла за рамки медичної і стала проблемою соціальною. Особлива увага звертається на інформаційну, просвітницьку роботу серед молоді. Програма Міністерства освіти і науки України /ПРООН/ЮНЕЙДС «Сприяння просвітницькій роботі Рівний-рівному серед молоді України щодо здорового способу життя» спрямована на формування відповідального ставлення до особистого здоров»я у підлітків та молоді, оскільки саме в цьому віці відбувається сприйняття певних норм і зразків поведінки, накопичення відповідних знань і вмінь, усвідомлення потреб і мотивів, визначення ціннісних орієнтацій. Освітня програма «рівний –рівному» щодо здорового способу життя – це спосіб передачі достовірної, соціально значимої інформації підростаючому поколінню через довірче спілкування підлітків на рівних.

Про цю програму і розповідає 30-хвилинний документальний фільм, знятий МЦ Розмай на семінарах-тренінгах програми Рівний-рівному в Ужгороді, Кончі-Заспі, Севастополі та Києві.

Якщо ви хочете подивитися цей фільм, звертайтеся до нас.
 
Україна, 01042, Київ, пров. Новопечерський, 5, “Вістка” Тел/факс (380 44) 583 50 94