ПОШУК:

Радіопрограми «Обережно: нечесні вибори!» (2004)

Після 1 та 2 турів голосування на виборах Президента 2004 р. журналісти та продюсери Медіа центру Розмай провели дослідження основних зловживань, допущених під час цих турів. До повторного голосування 26 грудня Медіа центр створив серію з шести радіопрограм , в яких гості студії Розмаю обговорювали найбільш поширені порушення законодавства та зловживання під час.
Було записано понад 30 інтерв'ю з впливовими і відомими в Україні людьми: представниками Центральної виборчої комісії, Комітету виборців України, міжнародними та українськими експертами, правниками, спостерігачами, громадськими діячами, тощо. Інтерв'ю записувалися у студії Розмаю, на місцях, на вулицях Києва (громадське опитування), та телефоном.
В кожній радіо програмі проекту Обережно - нечесні вибори! йшлося не лише про порушення на виборчих дільницях під час попередніх турів голосування, але також містилися поради виборцям щодо відвернення зловживань під час голосування 26 грудня.
Програми звучали в ефірі національного радіо в програмах ТРК ЕРА протягом тижня з 20 грудня по 26 грудня 2004 року в ранковому, денному і вечірньому ефірі, а також виходили в ефір Чернігівської обласної радіокомпанії.
У здійсненні проекту вагому допомогу надали:
   

  • Центральна виборча комісія
   
  • Комітет виборців України
   
  • Громадське об'єднання Знаю!
   
  • Національна радіокомпанія України
Донорами проекту були
   
  • ОБСЄ
   
  • Уряд Австралії

Якщо ви хочете прослухати радіопрограми, звертайтеся до нас.

 
Україна, 01023, Київ, вул. Леоніда Первомайського 9А Тел/факс (380 44) 234 93 64, 234 84 02