Медіа Центр РОЗМАЙ
 
 
главная страница
   
   
ПОШУК :
Untitled Document

Вінницька міська громадська організація інвалідів "Користувачі психіатричної допомоги та хворі на епілепсію "Відродження"

Юридична адреса :

21018, м . Вінниця, вул. Литвиненко 48, кв.4

Поштова адреса (для листування):

21018, м . Вінниця, вул. Литвиненко, а/с 4985

Керівництво:

Керівник організації - Руслан Імереллі

Телефон, факс : (0432) 53-03-60

Е-mail : epivid@vn.ua

Коли ми народились :

7 квітня 1998 року (свідоцтво № 108 від 30 квітня 1998р.).

Наша мета:

Захищати соціальні та юридичні права, а також право на лікування людей, які потребують психіатричної допомоги. Фонд сприяє формуванню громадської думки щодо толерантного ставлення суспільства до користувачів психіатричної допомоги .

Скільки нас:

Сьогодні ГО „Відродження” нараховує близько 210 членів, з яких 27 чоловік - це актив організації і 8 чоловік безпосередньо виконує поточну роботу у різних напрямках діяльності організації. Членами організації можуть бути не лише хворі та їхні родичі, а й всі, хто бажає брати участь у роботі організації.

Що ми зробили:

- випущено інформаційний правовий бюлетень та інформаційний довідник “Якщо у вас психічні розлади” (за сприяння Канадського Фонду співробітництва, 2002р.);

- видано довідник “Психічні розлади - правовий захист” (за допомоги Міжнародного Фонду Відродження);

- з 2001 року організація „Відродження” бере участь в міжнародній програмі „Допомога матері та дитині в скрутному становищі” (Швейцарія);

- з 2001 року активно діємо у просвітницькій державній програмі щодо поліпшення демографічної ситуації в Україні, яка проводиться спільно з Міжнародною Благодійною Асоціацією (ПМБА) „Тріумф Серця” та основною програмою Швейцарського об'єднання “Ja zum Leben” у боротьбі проти абортів . Організували тематичний курс лекцій для школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Вінниці;

- створено діючу соціально- юридичну службу допомоги в м. Вінниця, яка надає безкоштовні послуги щодо захисту прав. До роботи залучено волонтерів-консультантів, які працюють у двох громадських приймальнях. Триває постійна інформаційно-роз'яснювальна робота щодо прав та пільг інвалідів в Україні.

- розроблено пропозиції з удосконалення законодавчої бази щодо користувачів психіатричної допомоги.

Яка перспектива нашої роботи:

Досвід роботи показав необхідність створення профільної мережі правозахисних центрів в усій Україні, оскільки пасивність самих споживачів, а також їхніх родичів, правова необізнаність, страх і недовіра до законодавчої, виконавчої влади, а також до сучасних судів зробило їх вигнанцями суспільства. Подолати все це можна, надаючи правдиву інформацію населенню про успішні завершення судових процесів, а також про позитивні приклади захисту прав людей, які потребують психіатричної допомоги.

 

 
Україна, 01042, Київ, пров. Новопечерський, 5, “Вістка” Тел/факс (380 44) 583 50 94