ПОШУК:

Untitled Document
ЛЮДИНА ВЛАДИ
Ой та він людина слова.
Він людина справи.
Ой та творить він основу
Сильної держави.
 
Чоловік надійний, чоловік конкретний.
Коли слово скаже – зробить все предметно.
 
Ой та бореться відважно
Не за нагороди.
Ой та він кує звитяжно
Щастя для народу.
 
Чоловік надійний, чоловік конкретний.
Коли слово скаже – зробить все предметно.
                                                                (Слова Юрія Луканова)
 
Так звучала пісня-заставка до програми Людина влади – ток-шоу зі студії Розмаю , де в прямому ефірі протягом 2003-2004 рр. журналісти вели розмову з найвідомішими представниками української влади - депутатами Верховної Ради, міністрами, а також і громадськими лідерами.
Журналістів Розмаю не цікавить партійна належність гостей студії. Ми розмовляли з членами фракцій, що входять до Парламентської більшості, чи меншості, чи є незалежними політиками, чи державними службовцями. Нас цікавить людина . З її чеснотами, вадами, здійсненими та невиконаними обіцянками, навіть з особистими уподобаннями. Зрештою ці політики є публічними людьми, і публіка має право знати про них багато. Звичайно, нам вже розповідають багато цікавого та особистого – про кепку Лужкова, коней та футболістів Абрамовича, каратешні пояси Путіна. А що знаємо ми про наших?
 
Нас також цікавить шлях кожної такої людини до влади, перемоги та поразки на цьому шляху, її самопочуття у владних структурах, Чому саме він (вона) опинився нагорі? Чи легко бути міністром? А якщо нелегко, то заради чого це йому потрібно?
 
Ми розмовляли з нашими гостями про все це, і ще про багато іншого: про дружбу в політиці (чи є вона?), про видимі та залаштункові механізми прийняття державних рішень, навіть про героїчні вчинки можновладців. І ще розмовляли про вибори та про те, що чекає на Україну після виборів.
 
Шлях програми не був легким: спочатку відмовилася від угоди про трансляцію Людини влади київська радіостанція «Рокс», потім програма почала виходити на хвилях Радіо «Континент». 1 березня 2004 р. гостем студії був народний депутат Іван Плющ. Шоу в прямому ефірі транслював “Континент”, його також можна було чути в прямому ефірі в Інтернеті. Текст розмови був опублікований на нашому веб-сайті www.vistka.com , скорочена версія радіопередачі була розіслана 26 партнерським регіональним радіостанцію, а газетну версію інтерв'ю електронною поштою отримали 20 регіональних газет, які виявили бажання взяти участь у проекті. Наступного дня розпочався тиск на Радіо “Континент”, а вже 3 березня мовлення радіостанції було припинене, передавач опинився в руках міліції, рахунки радіостанції були заблоковані. Тим не менше, до кінця 2004 р. в студії Розмаю побували більше 80 високоповажних гостей.
 
•  Передача транслювалася в прямому ефірі в Інтернеті .
•  Тексти розмов публікувалися на веб-сайті www.vistka.com .
•  Тексти інтерв‘ю також надавалися у розпорядження інших Інтернет-проектів, таких як “Телекритика” , та різноманітних інформаційних агентств.
•  Продюсери Розмаю готували друковані версії програм , які розсилалися близько 20-ти регіональним газетам. 42 інтерв'ю опублікували 18 регіональних газет, скорочені версії надрукували 5 загальнонаціональних газет та журналів.
•  15-хвилинні версії радіопрограм розміщувалися на нашому веб-сайті у вигляді звукових файлів та відсилалися електронною поштою регіональним радіостанціям до 9 областей.
•  Скорочені версії розмов звучали на хвилях національного радіо , загалом було передано 12 таких інтерв'ю.
 
Проект здійснювався за підтримки
•  Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні
•  Програми Матра Посольства Нідерландів в Україні

Повні тексти розмов ви можете прочитати на веб-сайті Розмаю.

 
Україна, 01023, Київ, вул. Леоніда Первомайського 9А Тел/факс (380 44) 234 93 64, 234 84 02